Články


Co se skrývá pod pojmem Energetika 4.0

Nároky na společenskou zodpovědnost se stále zvyšují. Prezentace firmy už není pouhou komerční hrou ovlivňující nákupní chování zákazníků. Zákazníci jsou v investování svých financí stále náročnější. Dobře si rozmýšlejí, co a od koho zakoupí.

Více Pravá šipka

Jednorázové plasty na balení ovoce a zeleniny mají ve Francii utrum

Hned na Nový rok (1. 1.) začal ve Francii platit nový zákon zakazující balení vybraného ovoce a zeleniny do plastů. Francouzský prezident Macron uvedl, že se jedná o skutečnou revoluci. 

Více Pravá šipka

Přehled událostí ze světa fotovoltaiky 2021

Přinášíme vám přehled těch nejdůležitějších událostí ze světa fotovoltaiky, které se udály v roce 2021. 

Více Pravá šipka

Jak je na tom komunitní energetika v Česku

Komunitní energetika je v Evropské unii na vzestupu. Jen v Česku její podpora trochu pokulhává. Analýza asociace REScoop.eu si dokonce všimla, že Česko nemá ještě jednoznačnou definici komunitní energetiky.

Více Pravá šipka

Novinky ze světa fotovoltaiky

Uplynulý měsíc říjen přinesl v oblasti fotovoltaiky spoustu novinek – jak u nás, tak v zahraničí. Pojďte se s námi podívat na zajímavé projekty, jejichž cílem je získávání obnovitelné energie.

Více Pravá šipka

Nové podmínky dotací pro fotovoltaiku

Pokud máte zájem o dotaci na pořízení fotovoltaické elektrárny, máte nyní skvělou příležitost. 12. října se spouští příjem žádostí dle nových podmínek NZÚ. Podpora pro nové FV dosahuje 205 000 Kč.

Více Pravá šipka

Solární elektrárna pro město Bohumín

Město Bohumín jde zeleným směrem a my jsme rádi, že u toho můžeme být u toho. Společnost SolidSun zahájila v květnu instalaci fotovoltaické elektrárny na střechy areálu Bospor.

Více Pravá šipka

Bezpečnostní tlačítko

Novinka na trhu – bezpečnostní tlačítko, díky kterému můžete jednoduše snížit napětí elektrárny na minimální hladinu 100 V. Jednoduchá funkčnost, maximální účinnost – to je nové bezpečnostní tlačítko k vaší FVE od SolidSun.

Více Pravá šipka
Aktuální informace

Vážení, dovolujeme si vás informovat, že skupina EkoCesta se 14. 9. 2022 oficiálně změnila na skupinu SolidSun. S novým názvem se však nemění hlavní poslání skupiny – poskytovat komplexní služby v oblasti fotovoltaických elektráren domácnostem i firmám na míru. Ani stávajících zákazníků se přejmenování nijak nedotkne. Veškeré produkty, služby i smluvní podmínky zůstávají beze změny.

Sledujte nás i nadále
www.solidsun.cz
Facebook   |    Instagram   |   LinkedIn

Skupina SolidSun

Zavřít